DZIEŃ DZIECKA W PARYŻU

TERMIN: 29.05.2020 – 2.06.2020
MIEJSCE: PARYŻ
KOSZT: 1190 ZŁ

W tym szczególnym dniu, spełnimy marzenia najmłodszych, czyli zabierzemy Was do największego na świecie parku rozrywki – Disneylandu. Oprócz szalonej zabawy w parku Disneya, zobaczymy muzeum magii i automatów, muzeum figur woskowych i klasyczne zabytki Paryża.

Z całą pewnością wyjazd zadowoli zarówno najmłodszych jak i ich opiekunów.

Każde dziecko marzy o tym, aby pojechać do Disneylandu. Gwarantujemy Wam, że to świetna zabawa zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Wybierz się razem z nami w niezwykłą podróż do świata bajek Disneya. Spotkaj się z księżniczkami, spaceruj po labiryncie Alicji w Krainie Czarów i podziwiać postacie Disneya na imponujących paradach. Dzień Dziecka w Paryżu będzie niezapomniany! Oprócz całodziennej wizyty w parku rozrywki proponujemy Wam także zwiedzanie samego Paryża. Dzieci z pewnością będą pod wielkim wrażeniem wieży Eiffla. W planach mamy także klimatyczny rejs statkiem po Sekwanie. Ostatniego dnia w Paryżu zwiedzimy dwa muzea idealne dla dzieci. Pierwszym z nich jest Muzeum Figur Woskowych, gdzie można zrobić sobie zdjęcie między innymi z Cristiano Ronaldo czy Lionelem Messi. W muzeum można podziwiać wykonane z wosku postacie Małego Księcia, Obeliksa i Idefiksa czy innych bohaterów bajek i opowieści. Drugim niezwykłym miejscem jest Muzeum Magii i Automatów – zobaczymy tam magiczne przyrządy, wpływ iluzji oraz niespotykane automaty do gier.


CENA OBEJMUJE

przejazd autokarem klasy lux
2 noclegi w hotelu *** ze śniadaniem, pokoje 2 i 3 osobowe
opiekę pilota
konkursy z nagrodami
ubezpieczenie KL i NNW na czas pobytu i podróży (za wyjątkiem dojazdu własnego)
podatek VAT
składka do UFG
sms – owy serwis informacyjny

CENA NIE OBEJMUJE

wydatków własnych
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, rejsu statkiem i wjazdu na wieżę Eiffla ok 50 €
biletów wstępu do Disneyland’u ok. 80 €

PROGRAM WYCIECZKI

Dzień 1

Wyjazd z Polski wedle rozkładu

Dzień 2

Przyjazd na zwiedzanie centrum Paryża.
Wizytę rozpoczniemy od Wyspy Cité – miejsca, gdzie narodził się Paryż. Zobaczymy m.in.: Concierge, Pałac Sprawiedliwości i katedrę Notre Dame, zachwycającą gotycką perłę, wzbudzającą podziw swymi wspaniałymi rozetami, łukami przyporowymi oraz bogatą historią. Stamtąd udamy się w okolice Wieży Eiffle’a (Tour Eiffel)- dla chętnych czas wolny na wjazd lub wejście schodami. Następnie popłyniemy w rejs statkiem wycieczkowym po Sekwanie.
Czas na obiadokolację. Przyjazd do zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 3

Po śniadaniu wyjazd do Disneyland Paris. Całodzienna zabawa. Wzorowany na amerykańskim Disneylandzie park rozrywki podzielony jest na kilka fantastycznych krain (Adventureland, Fantasyland, Frontierland, Discoveryland), z których każda zawiera inne i niepowtarzalne atrakcje. Wymieńmy chociaż kilka z nich: Phantom Manor (dom, w którym straszy), Indiana Jones Temple (szaleńcza gonitwa wśród reliktów zaginionego świata), Peter Pan’s Flight (lot Piotrusia Pana na pirackim statku), Star Tour (pełna emocji wyprawa w kosmos) i wiele innych. Wspaniałą przygodą jest spotkanie z Myszką Miki i jej przyjaciółmi na autentycznych ulicach Dzikiego Zachodu.
Sesja zdjęciowa dla dzieci. Obiadokolacja we własnym zakresie na terenie parku. Powrót do hotelu na nocleg. Osoby nie uczestniczące w wycieczce mają czas wolny.

Dzień 4

Po śniadaniu i złożeniu bagaży w autokarze, wykwaterowanie z hotelu i wyjazd do centrum Paryża. Zwiedzimy Muzeum Figur Woskowych Grevin, a potem Muzeum Magii i Automatów. Czas wolny dla grupy. Wieczorem czas na obiadokolację. Około 21.00 podstawienie autokaru i wyjazd do Polski.

Dzień 5

przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

WARUNKI UBEZPIECZENIA

W zakresie ubezpieczeń różnego rodzaju współpracujemy z towarzystwem ubezpieczeniowym SIGNAL IDUNA Polska S.A., liderem ubezpieczeń turystycznych na polskim rynku. Klientów będących uczestnikami naszych imprez turystycznych ubezpieczamy w ramach tzw. umowy generalnej z ubezpieczycielem.
Dowodem zawarcia ubezpieczenia są w tym przypadku zapisy w umowie-zgłoszeniu na imprezę, a klient otrzymuje kartę z numerem naszej polisy generalnej oraz numerami Centrali Alarmowej w Warszawie.

Charakterystyka oferowanych ubezpieczeń:

Postępowanie w przypadku zaistnienia szkody:
W przypadku uczestnictwa w imprezie obsługiwanej przez pilota SILESIAADDICT sp. z o.o. prosimy o natychmiastowe powiadomienie pilota.
W przypadku wyjazdu indywidualnego możliwe są dwie drogi postępowania:
Pokrycie kosztów leczenia samodzielnie, a następnie zwrot kosztów w kraju.
Natychmiastowe zgłoszenie szkody w Centrali Alarmowej + 48 22 864 55 26, sms +48 661 000 888 gdzie uzyskają Państwo szczegółowe informacje dotyczące pokrycia kosztów bezośrednio przez ubezpieczyciela.
Jeżeli pokryli Państwo w całości lub częściowo koszt leczenia, ratownictwa, transportu, leków oraz jeśli wystąpiła szkoda związana z utratą bagażu lub chcą Państwo starać się o wypłatę świadczenia z ubezpieczenia NNW należy w ciągu 7 dni po powrocie do kraju wypełnić druk zgłoszenia szkody i wysłać go do Zespołu Likwidacji Szkód Signal Iduna.
Dla wszystkich uczestników wyjazdu w cenie ubezpieczenie na czas pobytu i podróży w zakresie : KL 10000€, KR 6000€, NWI 15000PLN, NWS 15000PLN.

Start typing and press Enter to search

posiłki we francji