DZIEŃ KOBIET W PARYŻU

TERMIN: 06.03.2020 – 10.03.2020
Miejsce: Paryż
Koszt: 1 490 zł

Wyjazd stworzony z myślą o Kobietach

My kobiety zdecydowanie za rzadko robimy prezenty dla samych siebie. Dzień Kobiet jest doskonałą okazją, żeby zadbać o swoje potrzeby, odpocząć, a także podróżować i poznawać nieznane. W tym roku proponujemy Ci Dzień Kobiet w Paryżu. Możesz wybrać się tam sama lub z najlepszą przyjaciółką – wymagamy tylko dobrego nastroju. Co czeka Ciebie w czasie wyjazdu? Odkryjemy przed Tobą Paryż jakiego nie znasz (nawet jeśli już kiedyś byłaś w stolicy Francji). Poznasz to miasto jako stolicę mody i zabawy, ale przede wszystkim odpoczniesz w damskim gronie i naładujesz się pozytywną energią.

Naszym celem jest, aby każda uczestniczka wyjazdu poczuła się wyjątkowo.
Pokażemy Wam stolice mody śladami bogini stylu Coco Chanel.
Nasze ekspertki w dziedzinie wizażu pokażą Wam jak zawsze być sobą i to w najpiękniejsze odsłonie!
Na chwilę poczujecie się jak modelki, kiedy Nasz fotograf będzie robić Wam profesjonalną sesję zdjęciową z wieżą Eiffla w tle.


CENA OBEJMUJE:

przejazd autokarem klasy lux
2 noclegi w hotelu *** ze śniadaniem, pokoje 2 i 3 osobowe
opiekę pilota i stylistki
warsztaty i konsultacje kosmetyczne i wizaż-owe
produkty do warsztatów SPA
sesję zdjęciową i portfolio
imprezę w paryskim stylu
konkursy z nagrodami
ubezpieczenie KL i NNW na czas pobytu i podróży (za wyjątkiem dojazdu własnego)
podatek VAT
składka do UFG
sms – owy serwis informacyjny

CENA NIE OBEJMUJE

wydatków własnych
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, rejsu statkiem i wjazdu na wieżę Eiffla ok 50 euro

PROGRAM WYCIECZKI

Haute couture w Paryżu
Proponujemy Wam wycieczkę po Paryżu śladami Coco Chanel – najsłynniejszej francuskiej projektantki mody. Dowiecie się gdzie mieszkała, tworzyła i sprzedawała swoje kreacje królowa małej czarnej, a także gdzie z chęcią spędzała wolny czas. Pokażemy Wam również niezwykły budynek – inspirowany najpopularniejszą torebką Chanel 2.55. W czasie wycieczki odwiedzimy także wystawy związane z modą i sztuką użytkową.

Zakupy
Kobiety kochają zakupy, a najlepsze butiki znajdują się właśnie w Paryżu. Przejdziemy słynną ulicą Montaigne, przespacerujemy się rue Rivoli. Zakupy będziecie mogły zrobić w słynnych domach towarowych Printemps i Galeries Lafayette. Odwiedzimy także Muzeum Perfum Fragonard – z pewnością każda znajdzie tam idealny zapach dla siebie.

Najsłynniejsze zabytki
Wyjazd do Paryża nie mógłby się odbyć bez zobaczenia najważniejszych zabytków. Pierwszego dnia będziecie mogły podziwiać Łuk Triumfalny oraz Pola Elizejskie. Z kolei ostatniego dnia naszej wycieczki zwiedzimy wyspę Cité oraz katedrę Notre Dame. Ciekawą atrakcją będzie z pewnością rejs po Sekwanie i podziwianie okolicznych zabytków.

Dodatkowe atrakcje
Czas dla siebie trzeba celebrować, ale także spędzać w taki sposób, aby zostało nam coś więcej niż wspomnienia. W czasie wyjazdu zaplanowałyśmy dla Was warsztaty z makijażu i z pielęgnacji skóry, urządzimy domowe SPA i zrobimy przegląd kosmetyczek i walizek Fotograf uchwyci Wasze paryskie piękno podczas sesji zdjęciowej, a po powrocie do Polski otrzymacie profesjonalne portfolio.

Nie obędzie się też bez wypicia szampana i imprezy w paryskim stylu!

Dzień 1

Wyjazd z Polski wg. rozkładu

Dzień 2

Przyjazd do Paryża

Spacer:
Pomnik Płomień Wolności (fr. Flamme de la Liberté) oraz tunel gdzie zginęła księżna Diana
Théâtre des Champs Élysées – ulubiony teatr Coco Chanel
Avenue Montaigne (słynna ulica z kultowymi butikami takimi jak Valentino, Prada, Louis Vuitton, Dior, Yves Saint Laurent, Gucci,  Ralph Lauren, Dolce&Gabbana i inne)
Pola Elizejskie
Łuk Triumfalny
Galeries Lafayette
czas wolny na zakupy
Muzeum Perfum Fragonard
gmach opery Garnier
place Vendôme – hotel Ritz
rue Cambon 21 – butik Chanel
wieczorem warsztat pielęgnacji i domowe SPA

Dzień 3

9 00 -10 30 – warsztat makijażu
11 30 wyjście na miasto
Chanel Mobile Art – muzeum w kształcie torebki Chanel 2.55
Sesja zdjęciowa
Wieża Eiffla i Rejs statkiem po Sekwanie
Wieczorna impreza w stylu Coco Chanel (przebrania rodem z tamtych lat mile widziane – najlepsze nagrodzimy)

Dzień 4

9 00 wykwaterowanie
przejazd na ulicę Rivoli, czas na zakupy 2 h
przejście na wyspę Cite (podczas spaceru będzie można zobaczyć Concierge, Palais du Justice, Saint-Chapelle)
Targ kwiatowy Marche aux fleurs – Place Louis Lepine Quai de la Corse – jedno z ulubionych miejsc Coco Chanel
Katedra Notre Dame
Czas wolny
20 00 Pożegnanie z miastem Coco Chanel i wyjazd w stronę Polski

Dzień 5

przyjazd do Polski

WARSZTATY KOSMETYCZNE

 

Warsztaty kosmetyczne poprowadzi Marzena Niemiec. Specjalistka, kosmetyczka z ponad 10 letnim stażem, pracowała w wielu renomowanych gabinetach kosmetycznych i SPA w Polsce oraz za granicą. Marzena Niemiec jest pasjonatką swojego zawodu. Od kilku lat zajmuje się makijażem permanentnym. Stale rozwija swój warsztat pracy, proponując swoim klientkom nowe rozwiązania z dziedziny kosmetyki naturalnej.

Domowe SPA

W czasie warsztatów dowiecie się jak w prosty i przyjemny sposób stworzyć domowe kosmetyki pielęgnacyjne. Będą to produkty wykonane na bazie naturalnych składników dostępnych zwykle w każdym domu. Będziemy wykonywać maseczki, peelingi, balsamy do ust. Każda z Was będzie mogła stworzyć produkt, odpowiedni dla własnej skóry. Porozmawiamy o rodzajach skóry i sposobach jej pielęgnacji. Będzie to doskonała okazja do zadania nurtujących Was pytań z dziedziny kosmetyki. Duża dawka wiedzy i dobrego humoru gwarantowana.

Warsztaty makijażowe:
Wiadomo nie od dziś, że naturalne piękno jest na wagę złota, ale my kobiety, mamy swoje sposoby, żeby naturze pomóc. Makijaż to sztuka iluzji, umiejętnie wykonany potrafi niejedno zatuszować, podkreśla atuty i maskuje niedoskonałości. Czyni kobietę piękniejszą i pewną siebie.
Nauczymy Was jak wykonać piękny makijaż w kilku prostych krokach, nasza ekspertka zdradzi triki makijażowe, dostępne zwykle tylko dla profesjonalistów.
Zrobimy przegląd w twojej kosmetyczce, powiemy co warto zatrzymać, z czym się rozstać i w jakie produkty lub przybory warto się zaopatrzyć, tak by codzienny makijaż był dla Was przyjemnością.
Odbędzie się także pokaz makijażu na modelce – będzie to doskonała okazja do podpatrzenia techniki oraz kolejności nakładania produktów. Zdobytą wiedzę przetestujecie od razu, przygotowując się do wieczornego wyjścia.

WARUNKI UBEZPIECZENIA

W zakresie ubezpieczeń różnego rodzaju współpracujemy z towarzystwem ubezpieczeniowym SIGNAL IDUNA Polska S.A., liderem ubezpieczeń turystycznych na polskim rynku. Klientów będących uczestnikami naszych imprez turystycznych ubezpieczamy w ramach tzw. umowy generalnej z ubezpieczycielem.
Dowodem zawarcia ubezpieczenia są w tym przypadku zapisy w umowie-zgłoszeniu na imprezę, a klient otrzymuje kartę z numerem naszej polisy generalnej oraz numerami Centrali Alarmowej w Warszawie.

Charakterystyka oferowanych ubezpieczeń:

Postępowanie w przypadku zaistnienia szkody:
W przypadku uczestnictwa w imprezie obsługiwanej przez pilota SILESIAADDICT sp. z o.o. prosimy o natychmiastowe powiadomienie pilota.
W przypadku wyjazdu indywidualnego możliwe są dwie drogi postępowania:
Pokrycie kosztów leczenia samodzielnie, a następnie zwrot kosztów w kraju.
Natychmiastowe zgłoszenie szkody w Centrali Alarmowej + 48 22 864 55 26, sms +48 661 000 888 gdzie uzyskają Państwo szczegółowe informacje dotyczące pokrycia kosztów bezośrednio przez ubezpieczyciela.
Jeżeli pokryli Państwo w całości lub częściowo koszt leczenia, ratownictwa, transportu, leków oraz jeśli wystąpiła szkoda związana z utratą bagażu lub chcą Państwo starać się o wypłatę świadczenia z ubezpieczenia NNW należy w ciągu 7 dni po powrocie do kraju wypełnić druk zgłoszenia szkody i wysłać go do Zespołu Likwidacji Szkód Signal Iduna.
Dla wszystkich uczestników wyjazdu w cenie ubezpieczenie na czas pobytu i podróży w zakresie : KL 10000€, KR 6000€, NWI 15000PLN, NWS 15000PLN.

Start typing and press Enter to search

most bir-hakeim w paryżu