HALLOWEEN W PARYŻU

HALLOWEEN

Termin 28.10.2020 – 01.11.2020
Cena: 1 190 zł

Marzysz o niezapomnianym Halloween? Spędź je razem z nami w stolicy Francji!

Wśród atrakcji proponujemy dom strachów, spacer po paryskich katakumbach i muzeum figur woskowych. W międzyczasie zobaczymy także najważniejsze miejsca i zabytki Paryża.

Lubisz się bać? Jako dziecko Twoim ulubionym miejscem w wesołym miasteczku był Dom Strachów? Uwielbiasz zabawy na Halloween? Tym razem spędź go w Paryżu! W czasie wycieczki proponujemy zwiedzanie Le Manoir de Paris – domu strachów w formie escape room ze specjalnym show z okazji Halloween. Odwiedzimy także muzeum figur woskowych Grévin i przejdziemy się spacerem po słynnym cmentarzu Père-Lachaise. Ostatniego dnia zwiedzimy paryskie katakumby. W planie wycieczki są także najpopularniejsze zabytki Paryża – wieża Eiffla, Łuk Triumfalny, katedra Notre-Dame czy bazylika Sacré-Coeur. Wycieczkę Halloween w Paryżu z pewnością umili rejs statkiem po Sekwanie.

Cena zawiera:

  • przejazd autokarem klasy lux;
  • 2 noclegi w hotelu *** ze śniadaniem, pokoje 2 i 3 osobowe;
  • opiekę pilota;
  • Show Halloween’owy;
  • ubezpieczenie KL i NNW na czas pobytu i podróży (za wyjątkiem dojazdu własnego);
  • podatek VAT;
  • składka do UFG;
  • sms – owy serwis informacyjny.

Cena nie zawiera:

  • wydatków własnych
  • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, rejsu statkiem i wjazdu na wieżę Eiffla ok. 50 €

PROGRAM WYCIECZKI

Dzień 1

wyjazd z Polski według rozkładu

Dzień 2

Spacer: Palais de Chaillot, wieża Eiffla, Pola Marsowe, École Militaire, Invalides, nabrzeża Sekwany, Luwr, Ogrody Tuileries, Place de la Concorde, Champs-Élysées (Łuk Triumfalny)
Czas wolny na obiad
Le Manoir de Paris – specjalne show na Halloween

Dzień 3

Spacer po cmentarzu Père-Lachaise, Muzeum figur woskowych Grévin.
Czas wolny na obiad
Spacer po wyspie Cité: Concierge, Palais du Justice, Saint-Chapelle, katedra Notre-Dame

Dzień 4

Wykwaterowanie około godziny 9:00, pozostawienie bagaży w autokarze
Paryskie Katakumby
rejs statkiem po Sekwanie (specjalny rejs na Halloween)
spacer po Montmartre:place Blanche i Moulin Rouge, place Pigalle, bazylika Sacre-Coeur, kościół Saint-Pierre du Montmarte, słynny Place du Tertre
czas wolny na obiadokolację
około godziny 21:00 wyjazd z Paryża

Dzień 5

Przyjazd do Polski

WARUNKI UBEZPIECZENIA

W zakresie ubezpieczeń różnego rodzaju współpracujemy z towarzystwem ubezpieczeniowym SIGNAL IDUNA Polska S.A., liderem ubezpieczeń turystycznych na polskim rynku. Klientów będących uczestnikami naszych imprez turystycznych ubezpieczamy w ramach tzw. umowy generalnej z ubezpieczycielem.
Dowodem zawarcia ubezpieczenia są w tym przypadku zapisy w umowie-zgłoszeniu na imprezę, a klient otrzymuje kartę z numerem naszej polisy generalnej oraz numerami Centrali Alarmowej w Warszawie.

Charakterystyka oferowanych ubezpieczeń:

Postępowanie w przypadku zaistnienia szkody:
W przypadku uczestnictwa w imprezie obsługiwanej przez pilota SILESIAADDICT sp. z o.o. prosimy o natychmiastowe powiadomienie pilota.
W przypadku wyjazdu indywidualnego możliwe są dwie drogi postępowania:
Pokrycie kosztów leczenia samodzielnie, a następnie zwrot kosztów w kraju.
Natychmiastowe zgłoszenie szkody w Centrali Alarmowej + 48 22 864 55 26, sms +48 661 000 888 gdzie uzyskają Państwo szczegółowe informacje dotyczące pokrycia kosztów bezośrednio przez ubezpieczyciela.
Jeżeli pokryli Państwo w całości lub częściowo koszt leczenia, ratownictwa, transportu, leków oraz jeśli wystąpiła szkoda związana z utratą bagażu lub chcą Państwo starać się o wypłatę świadczenia z ubezpieczenia NNW należy w ciągu 7 dni po powrocie do kraju wypełnić druk zgłoszenia szkody i wysłać go do Zespołu Likwidacji Szkód Signal Iduna.
Dla wszystkich uczestników wyjazdu w cenie ubezpieczenie na czas pobytu i podróży w zakresie : KL 10000€, KR 6000€, NWI 15000PLN, NWS 15000PLN.

Recent Posts

Start typing and press Enter to search