KLASYCZNY PARYŻ

KLASYCZNY PARYŻ

Terminy:

17.02.2020 – 23.02.2020
15.06.2020 – 22.06.2020
Cena: 1 490 zł

Wakacyjny wyjazd do Paryża, podczas którego zwiedzicie największe zabytki stolicy Francj!

Większość osób uważa Paryż za jedno z najwspanialszych miast na świecie. Wieża Eiffla, Katedra Notre-Dame, Luwr czy Łuk Triumfalny to miejsca, które po prostu musicie zobaczy.

Wakacyjny wyjazd Klasyczny Paryż jest szansą na zobaczenie wielu ciekawych miejsc w stolicy Francji w krótkim czasie. Kompleksowa wycieczka sprawi, że odkryjesz urok Paryża i zobaczysz najpopularniejsze miejsca i zabytki. W planach mamy wjazd na wieżę Eiffla, podziwianie Łuku Triumfalnego oraz zwiedzanie Notre-Dame. Wybierzmy się także do Luwru z pracami najwybitniejszych malarzy i rzeźbiarzy. Pojedziemy do Wersalu, aby podziwiać rezydencję królewską i piękne tereny wokół niej (park, Grand i Petit Tranion, osada Marii Antoniny). Nie zabraknie także spacerów – po wyspie Cité, Dzielnicy Łacińskiej, Montmarte, Polami Elizejskimi czy w centrum Paryża. Ciekawą atrakcją będzie także rejs Sekwaną.

Cena zawiera:

  • przejazd autokarem klasy lux;
  • 4 noclegi w hotelu *** ze śniadaniem, pokoje 2 i 3 osobowe;
  • opiekę pilota;
  • ubezpieczenie KL i NNW na czas pobytu i podróży (za wyjątkiem dojazdu własnego);
  • podatek VAT;
  • składka do UFG;
  • sms – owy serwis informacyjny.

Cena nie zawiera:

  • wydatków własnych
  • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, rejsu statkiem i wjazdu na wieżę Eiffla ok. 80 €

PROGRAM WYCIECZKI

Dzień 1

wyjazd z Polski według rozkładu

Dzień 2

przyjazd do Paryża
Spacer : Fontaine Stravinsky, Centre Pompidou Hôtel de Ville, tour Saint-Jacques, Fontanna Châtelet
Przejście na wyspę Cité: Concierge, Palais du Justice, Saint-Chapelle, katedra Notre-Dame

Dzień 3

Spacer po Montmartre:
– place Blanche i Moulin Rouge
– place Pigalle
– bazylika Sacré-Coeur
– kościół Saint-Pierre du Montmarte
– słynny Place du Tertre
czas wolny (dla chętnych Muzeum Dali)
potem spacer kościół Saint-Germain des Prés, kościół Saint-Sulpice, Ogrody Luksemburskie, Sorbona, Panteon, Arènes de Lutèce

Dzień 4

Zwiedzanie Luwru
czas wolny
spacer Palais de Chaillot, wieża Eiffla, Pola Marsowe, École Militaire, Invalides, nabrzeża Sekwany
rejs statkiem po Sekwanie

Dzień 5

Spacer Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Place de la Concorde, Ogrody Tuileries, Luwr, Kościół świętego Eustachego, Les Halles, Fontaine des Innocents
czas wolny

Dzień 6

Wersal: zwiedzanie słynnego pałacu królewskiego pod Paryżem, spacer po niezwykłych ogrodach, dla chętnych zwiedzanie Grand i Petit Trianon oraz osady Marii Antoniny
czas wolny
po zwiedzaniu powrót do Polski

Dzień 7

Przyjazd do Polski

WARUNKI UBEZPIECZENIA

W zakresie ubezpieczeń różnego rodzaju współpracujemy z towarzystwem ubezpieczeniowym SIGNAL IDUNA Polska S.A., liderem ubezpieczeń turystycznych na polskim rynku. Klientów będących uczestnikami naszych imprez turystycznych ubezpieczamy w ramach tzw. umowy generalnej z ubezpieczycielem.
Dowodem zawarcia ubezpieczenia są w tym przypadku zapisy w umowie-zgłoszeniu na imprezę, a klient otrzymuje kartę z numerem naszej polisy generalnej oraz numerami Centrali Alarmowej w Warszawie.

Charakterystyka oferowanych ubezpieczeń:

Postępowanie w przypadku zaistnienia szkody:
W przypadku uczestnictwa w imprezie obsługiwanej przez pilota SILESIAADDICT sp. z o.o. prosimy o natychmiastowe powiadomienie pilota.
W przypadku wyjazdu indywidualnego możliwe są dwie drogi postępowania:
Pokrycie kosztów leczenia samodzielnie, a następnie zwrot kosztów w kraju.
Natychmiastowe zgłoszenie szkody w Centrali Alarmowej + 48 22 864 55 26, sms +48 661 000 888 gdzie uzyskają Państwo szczegółowe informacje dotyczące pokrycia kosztów bezośrednio przez ubezpieczyciela.
Jeżeli pokryli Państwo w całości lub częściowo koszt leczenia, ratownictwa, transportu, leków oraz jeśli wystąpiła szkoda związana z utratą bagażu lub chcą Państwo starać się o wypłatę świadczenia z ubezpieczenia NNW należy w ciągu 7 dni po powrocie do kraju wypełnić druk zgłoszenia szkody i wysłać go do Zespołu Likwidacji Szkód Signal Iduna.
Dla wszystkich uczestników wyjazdu w cenie ubezpieczenie na czas pobytu i podróży w zakresie : KL 10000€, KR 6000€, NWI 15000PLN, NWS 15000PLN.

Recent Posts

Start typing and press Enter to search

Shakespeare and Company w paryzu