WIELKANOC W PARYŻU

Termin 09.04.2020 – 15.04.2020
Cena: 1 490 zł

Kto powiedział, że święta wielkanocne należy spędzać przy stole? Zabierz swoją rodzinę do Paryża i cieszcie się sobą we francuskim stylu!

 
Chcesz spędzić Święta Wielkanocne inaczej niż zwykle? Marzy Ci się przygoda? Wybierz się z nami do Paryża! Wycieczka Wielkanoc w Paryżu jest zaplanowana w ten sposób, aby w kilka dni zobaczyć najpopularniejsze miejsca w stolicy Francji. W planie mamy oglądanie zabytków (Wieża Eiffla, Łuk Triumfalny, Notre-Dame i inne), spacer po Dzielnicy Łacińskiej, rejs statkiem po Sekwanie oraz wycieczkę do Wersalu. Nie zabraknie także uroczystego śniadania wielkanocnego. Wycieczka Wielkanoc w Paryżu jest doskonałym pomysłem dla tych, którzy chcą odpocząć od swoich codziennych obowiązków, aktywnie wypocząć i zwiedzić Paryż.

Cena zawiera:

  • przejazd autokarem klasy lux
  • 3 noclegi w hotelu *** ze śniadaniem, pokoje 2 osobowe
  • opiekę pilota i przewodnika
  • ubezpieczenie KL i NNW na czas pobytu i podróży (za wyjątkiem dojazdu własnego)
  • podatek VAT
  • składka do UFG
  • sms-owy serwis informacyjny

Cena nie zawiera:

  • wydatków własnych
  • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, rejsu statkiem i wjazdu na wieżę Eifla ok 50 euro

PROGRAM WYCIECZKI

Dzień 1

wyjazd z Polski według rozkładu

Dzień 2

Przyjazd do Paryża;
Spacer (około 2 h): od Łuku Triumfalnego, przez Pola Elizejskie, Place de la Concorde aż po Ogrody Tuileries, Kościół świętego Eustachego, Les Halles, Fontaine des Innocents, Fontaine Stravinsky, Centre Pompidou;
Czas wolny 1,5 h – na obiad;
Dalszy spacer: Hôtel de Ville, Tour Saint-Jacques, fontanna Châtelet;
Przejście na wyspę Cité: Concierge, Palais du Justice, Saint-Chapelle, katedra Notre-Dame.

Dzień 3

Wersal:
zwiedzanie słynnego pałacu królewskiego pod Paryżem, spacer po niezwykłych ogrodach, dla chętnych zwiedzanie Grand i Petit Trianon oraz osady Marii Antoniny.

Dzień 4

Uroczyste śniadanie;
Palais du Chaillot, wieża Eiffla, École Militaire, Invalides, Most Alexandra II, rejs statkiem po Sekwanie, czas na obiad 1,5 h, potem spacer kościół Saint-Germain des Prés, kościół Saint-Sulpice, Sorbona, Panteon;

Dzień 5

Wykwaterowanie około godziny 9:00, pozostawienie bagaży w autokarze, zwiedzanie Luwru;
Czas wolny na obiadokolację;
Ostatni spacer brzegiem Sekwany;
Około godziny 21:00 powrót do Polski.

Dzień 6

Przyjazd do Polski

WARUNKI UBEZPIECZENIA

W zakresie ubezpieczeń różnego rodzaju współpracujemy z towarzystwem ubezpieczeniowym SIGNAL IDUNA Polska S.A., liderem ubezpieczeń turystycznych na polskim rynku. Klientów będących uczestnikami naszych imprez turystycznych ubezpieczamy w ramach tzw. umowy generalnej z ubezpieczycielem.
Dowodem zawarcia ubezpieczenia są w tym przypadku zapisy w umowie-zgłoszeniu na imprezę, a klient otrzymuje kartę z numerem naszej polisy generalnej oraz numerami Centrali Alarmowej w Warszawie.

Charakterystyka oferowanych ubezpieczeń:

Postępowanie w przypadku zaistnienia szkody:
W przypadku uczestnictwa w imprezie obsługiwanej przez pilota SILESIAADDICT sp. z o.o. prosimy o natychmiastowe powiadomienie pilota.
W przypadku wyjazdu indywidualnego możliwe są dwie drogi postępowania:
Pokrycie kosztów leczenia samodzielnie, a następnie zwrot kosztów w kraju.
Natychmiastowe zgłoszenie szkody w Centrali Alarmowej + 48 22 864 55 26, sms +48 661 000 888 gdzie uzyskają Państwo szczegółowe informacje dotyczące pokrycia kosztów bezośrednio przez ubezpieczyciela.
Jeżeli pokryli Państwo w całości lub częściowo koszt leczenia, ratownictwa, transportu, leków oraz jeśli wystąpiła szkoda związana z utratą bagażu lub chcą Państwo starać się o wypłatę świadczenia z ubezpieczenia NNW należy w ciągu 7 dni po powrocie do kraju wypełnić druk zgłoszenia szkody i wysłać go do Zespołu Likwidacji Szkód Signal Iduna.
Dla wszystkich uczestników wyjazdu w cenie ubezpieczenie na czas pobytu i podróży w zakresie : KL 10000€, KR 6000€, NWI 15000PLN, NWS 15000PLN.

Recent Posts

Start typing and press Enter to search